Ve středu 17. června se třída VII. A vydala na jednodenní výlet na Šumavu. Cestovali jsme vlakem, ale protože do Klatov probíhala výluka, museli jsme část trasy zvládnout autobusem. Přesto nás tato malá dopravní komplikace nerozhodila a v dobré náladě jsme dorazili na Špičák.

Odtud jsme se lanovkou vyvezli na Pancíř a následně se vydali pěšky směrem do Železné Rudy. Během cesty jsme hráli různé hry, protáhli jsme nohy i plíce a užívali si krásné šumavské přírody. V Železné Rudě si někteří chlapci ještě našli dost energie na krátký fotbalový zápas, což po nachozených kilometrech zaslouží obdiv.

Počasí nám přálo na jedničku a po celý den panovala výborná nálada. Výlet se všem moc líbil a domů jsme se vraceli unavení, ale spokojení – přesně tak, jak to po správném školním výletě má být.

Mgr. Vladimíra Lokajíčková

PROJEKTY


SPOLUPRÁCE