V úterý 16. 6. 2026 navštívily třídy 1. A a 1. B Zoo v Plzni. Počasí jim celkem přálo, takže si z výletu odnesli všichni mnoho zajímavých zážitků.

Dětem se nejvíce líbili tučňáci, lvi, tygři, žirafy, kapybary, ale také nakupování a svačina. I když někoho z pochodování už bolely nohy, výlet se všem líbil a určitě se do zoo ještě někdy společně podíváme. 

Mgr. Vilma Doležalová

PROJEKTY


SPOLUPRÁCE