Čtvrťáci a páťáci se zúčastnili olympiády v anglickém jazyce. První kolo soutěže proběhlo 4. června s nominovanými 25 účastníky. Potrápily je pohádky. Přes náročnost poslechových úkolů se nakonec do druhého kola probojovali tři šťastlivci. Tentokrát na ně čekaly ústní výzvy ve formě ústní improvizace k běžným tématům i těm složitějším, s vyjádřením vlastního názoru na aktuální světové problémy.  První se umístil Jáchym Řehák z V. A, následoval Jakub Mansfeld ze IV. A a krásné třetí místo obsadil Adam Klíma ze IV. A. Výhercům gratulujeme! 

Mgr. Lukáš Vitík

PROJEKTY


SPOLUPRÁCE