Hurvínek podruhé – výtvarná soutěž žáků 1. stupně

Na jaře se i žáci 1. stupně zapojili do výtvarné soutěže „Hurvínek inspiruje dnešní generace“.

Vzniklo spoustu krásných obrázků, ze kterých učitelé vybrali ty nejzdařilejší. Chodby celé školy zaplnilo 65 prací. V tajném hlasování si z nich sami žáci 1. stupně zvolili vítěze. 

Stal se jím žák V. A Jáchym Řehák, který získal 78 hlasů. 

2. místo - Milana Pituchová (19 hlasů) 

3. místo - Elena Oudová (17 hlasů) 

Vítězům gratulujeme a všem malířům děkujeme za účast! 

Mgr. Alena Valtrová 

PROJEKTY


SPOLUPRÁCE