Druháci si blížící se konec školního roku zpříjemnili na Homolce. Stavěli domečky z přírodnin, zpevňovali svoje těla na sportovních stanovištích. Poznávali živou i neživou přírodu. A dokonce si našli i čtyřnohou kamarádku, která je celý den doprovázela. Jen na zmrzlinu už s nimi nešla. Možná ji tam potkáte i vy. 

Mgr. Iva Sedláčková

PROJEKTY


SPOLUPRÁCE