Papouščí show

V měsíci květnu nás přijel navštívit pan Jaroš, který s sebou přivezl část své papouščí rodiny, která pochází z různých koutů celého světa. Dozvěděli jsme se mnoho informací o životě papoušků, o tom, jak je silná fixace papouška na svého pána a také o tom, co všechno je možné papoušky naučit. Měli jsme možnost vidět triky jako například kolotoč s obručí, balancování na tyči nebo například lezení papoušků po laně. Největší radost v očích dětí jsme však mohli spatřit při možnosti se s papoušky setkat blíže a například je nakrmit nebo je nechat doletět až na hlavu. :) Všem se akce moc líbila a budeme rádi, když se na nás tato opeřená sestava přiletí zase někdy podívat. :)
(Každý žák měl možnost se vyfotit s největším papouškem - fotografie vám předá/zašle vaše vychovatelka)

Za ŠD Flaišhanzová Kateřina