Celoroční školní hra – Dobrodružství s vombatem Bobem – ŘÍJNOVÁ OTÁZKA

Milé děti,
připravte se na dobrodružnou cestu školou, kterou vás bude provázet vombat Bob! Každý měsíc dostanete jednu zábavnou otázku, která se bude týkat vaší školy. Vaším úkolem bude najít správnou odpověď přímo ve škole – odpovědi jsou všude kolem vás, stačí se jen pozorně dívat a zapojit hlavu!

Hra je určena pro všechny – od těch nejmladších po ty nejstarší, takže každý může hrát. Otázky se objeví každý měsíc na nástěnce u schránky důvěry a na stránkách školy.

Jak bude hra probíhat?

1. Každý měsíc nová otázka – po celý školní rok dostanete jednu otázku, která je spojená s vaší školou.
  2. Vombat Bob vám pomůže! – u každé otázky bude Bob, který vám poskytne malou nápovědu, aby vám to šlo snáze.
  3. Hledejte odpovědi ve škole – všechno, co potřebujete vědět, najdete ve škole. Stačí se podívat kolem sebe, nebo se zapojit do pátrání s kamarády.
  4. Sestavte tajný kód – u každé správné odpovědi získáte jedno písmeno nebo číslo. Na konci hry budete mít desetimístný kód, který přinesete ukázat. Kód vás může přivést k zasloužené odměně!

Připravte se na zábavu, učení a skvělé dobrodružství s Bobem – naším průvodcem po tajemstvích vaší školy!