Zimní přírodou s myslivcem

V neděli 26.ledna jsme přijali pozvání myslivců do Brodu u Stříbra. Naším průvodcem byl pan Tausch, který nám nejprve ukázal sklad krmení a potom jsme společně naložili na sáňky plné pytle a vyrazili do lesa ke krmelci. Cestou jsme určovali stopy ve sněhu a poslouchali lesní příhody pana myslivce. U krmelce jsme se dozvěděli, kdo si třeba jako potravu vybere kaštany, seno a další dobroty, které jsme přivezli v baťůžkách. Při zpáteční cestě nás čekala dvě veliká překvapení. Nejprve to byl musher pan Kouřil, který některé z nás svezl se svým psím spřežením. A potom jsme navštívili ovčí farmu pana Tausche. I pro ovečky jsme si nechali nějakou tu mlsnotu, ale roztomilá jehňata si klidně skotačila a naše přítomnost je vůbec nezajímala. Ale stejně to byla velká zábava, pozorovat jejich uličnické kousky. Čas utekl jako voda a my se neradi loučili s naším milovaným Brodem. Jsme opět pozváni na oslavu Dne dětí. Moc se těšíme!

Žáci a vychovatelky ŠD

Zde najdete fotogalerii

Zde najdete fotogalerii III.

Zde najdete fotogalerii I.

Zde najdete fotogalerii II.