Tymákov 2013

Na pozvání myslivců z MS Tymákov, Mokrouše a Lhůta jsme se vydali na další výpravu do lesa. Tentokrát nás doprovázeli pánové L.Cvrček, F. Šašek, V. Eret  a jejich asistent pan M. Kolerus. Přivezli jsme pro zvířátka spoustu dobrot a tak naše cesta vedle kolem krmelců, kde jsme se při každé zastávce dozvěděli z vyprávění spoustu zajímavostí ze života v lese, ale i o práci myslivců. Zažili jsme hodně legrace i s pejsky Donem, Britem a Badym. Ovšem největším zážitkem pro nás bylo tajemné setkání s pánem místních hor -  Brdonošem. Náhle se zjevil ve svahu nad námi a my ani nedutali. Pochválil nás za to, že sbíráme kaštany pro lesní zvěř a opět zmizel ve svých lesích. S jeho odchodem se snad kouzlem změnilo počasí a z lesa nás vyhnala vydatná chumelenice. Na rozloučenou jsme dostali od myslivců sladkou odměnu za naší píly při sběru kaštanů. Moc se nám zde líbilo a těšíme se na další setkání.

Žáci školní družiny

Zde najdete fotogalerii