Soutěž sběračů vyhodnocena

Navštívili nás myslivci z Brodu u Stříbra, aby vyhodnotili 17. ročník soutěže nejlepších sběračů kaštanů a žaludů. V tomto roce zapojilo 119 žáků a celkem sebrali 3830,70 kg. Je to nejvíce v historii této soutěže a myslivci poděkovali nejen dětem, ale i jejich rodinám, protože bez jejich pomoci by se to nepodařilo. Na 1. místě se umístila Ivana Slachová, která odevzdala neuvěřitelných 517 kg! A dále: A. Švambergová  - 150,25 kg, T.Švambergová  - 150,25 kg, J.Klesa - 143,30 kg, M.Houlíková - 109,-kg, E.Korandová - 105,50kg a další. Všichni si odnesli nějakou odměnu, ale to hlavní ještě přijde. Pojedeme za myslivci do Brodu a Tymákova a společně se vydáme do lesa za zvířátky. Jako každý rok nás v Brodu čeká velká oslava Dne dětí. Moc se těšíme!

Králová Anna