Soutěž byla vyhodnocena

Soutěž sběračů kaštanů a žaludů byla za přítomnosti myslivců z Brodu u Stříbra vyhodnocena. Celkem tento školní rok sebrali žáci 1786 kg žaludů a kaštanů. Nejlepšími sběrači byli: Kryštof Štych - 172,20 kg, Dunová Daniela- 156,50 kg, Svoboda Lukáš - 139,80 kg, Slachová Ivana - 94,90 kg, Švambergová Adéla - 78,50 kg a další. Celkem se zapojilo 92 žáků. Myslivci odměnili všechny sběrače a poděkovali i jejich rodičům a prarodičům, protože bez jejich pomoci bychom takového výsledku nedosáhli. V krátké besedě se žáci dozvěděli spoustu zajímavostí ze života lesní zvěře a největší pozornost poutaly trofeje. Naše další setkání s myslivci proběhne v červnu 2012 na oslavě Dne dětí, kterou pro nás každoročně pořádají v Brodu u Stříbra.