Seznamte se...

Naše školní družina pracuje ve 4 odděleních. Máme před sebou v tomto školním roce spoustu práce a zábavy. Čekají nás akce s myslivci, divadlo, kouzelník a spousta dalších.

V prvním oddělení jsou většinou výtvarníci z I.A, ale jsou zde i sportovci ze III.A. Jsou moc šikovní. Jejich výrobky často zdobí chodby ŠD.

Ve druhém oddělení jsou hlavně sportovci z I.B a s nimi jsou zde výtvarníci ze III.B. Protože je zde většina kluků, mají samozřejmě nejraději pobyt na hřišti.

Třetí oddělení jsou výtvarníci ze II.A, ale i sportovci ze III.A. Je tady i skupinka našich čtvrťáků. Ti už mají více zájem o práci na počítači, ale umí se zapojit i do ostatních činností.

Ve čtvrtém oddělení jsou sportovci ze II.B a část výtvarníků ze III.B. Všichni tu neustále něco kutí, ale fotbálek na hřišti, to je asi láká nejvíce.

Králová Anna