Přišel nás navštívit Masopust

Na pátek 8.února si žáci školní družiny připravili masopustní karneval. Pečlivá domácí příprava masek sklidila velký úspěch. A kdo si nestihl masku vytvořit doma, mohl si pomocí různých výtvarných technik vyrobit převlek přímo v družině. Na rozehřátí tanečníků stačilo pár diskotékových hitů a parket byl stále plný. Podle nich, prostě super zábava!  Vrcholem odpoledních hrátek byla soutěžní klání v několika kategoriích. Například nejlepší tanečník, nejhezčí maska aj. Porota opravdu neměla lehký úkol. Z toho nepřeberného množství krásných kostýmů vybrat ten nejpovedenější a nebo vybrat ty nejlepší taneční figury. Poděkování patří všem zúčastněným za hezky strávené odpoledne a chuť bavit sebe i ostatní. Opravdu jsme si to moc užili.

Hirschnerová Lenka

Zde najdete fotogalerii