Olympiáda v Brodu

Olympiáda v Brodu u Stříbra byla velká oslava Dne dětí, kterou pro naše žáky uspořádali místní myslivci. A byla to olympiáda jak má být. Děti nastoupily ve sportovním oblečení a myslivci v kostýmech starých Řeků. Přivezli jsme z Plzně pochodeň a zapálením ohně byly zahájeny naše soutěže. Mírové poselství donesly do okolí vypuštěné holubice míru. Jednotlivé sportovní disciplíny se nesly v duchu antických her. Stříleli jsme z luku, házeli těžkou koulí a  netradičním oštěpem, jezdili jsme ve dvojspřeží na kárách. Dalším zajímavým stanovištěm  bylo občerstvení, které jako vždy nabízelo spoustu dobrot. Hodně  práce měla  paní Lišková, která dětem malovala na obličej krásné obrázky. Všichni jsme si užili krásné odpoledne mezi skvělými lidmi.

Anna Králová

Zde najdete fotogalerii