Kouzelnické vystoupení s pejskem

Se školním rokem jsme se v družině rozloučili s panem kouzelníkem Kubulou a jeho pejskem Edou. V první části jsme byli očarování kouzelnickým vystoupením, do kterého byli postupně zapojeny některé děti i paní vychovatelky. Vystoupení obsahovalo vtipné čarování gumovou hůlkou, smotání šátků, aniž by na nich kdokoliv uzel udělal nebo třeba karetní vystoupení s přehozením podepsaných karet z rukou dvou účastníků, aniž by si je mezi sebou předali. Po učarování dětí přišel na řadu pejsek, který netrpělivě čekal, až dětem ukáže všechny kousky, které umí. Eda ukázal základní poslušnost, mnoho triků od spánku na povel, tancování s páníčkem nebo třeba výskok na záda a pózování pro fotografy. :) Na závěr jsme měli možnost vidět dogfresbee v akci.
Všem se vystoupení opět moc líbilo a budeme se těšit na další návštěvu.

Za školní družinu Flaišhanzová Kateřina