Vánoční florbalový turnaj dívek

21.12. 2010 se na naší škole konal 3. ročník vánočního florbalového turnaje dívek. Bylo přihlášeno všech 8. tříd, které byly postupně rozděleny do dvou skupin. V základních skupinách se hrálo 12 min. a semifinále spolu s finálem trvalo 2x 8 min. Ve skupině A se proti sobě utkaly třídy : 8.B, 6.B, 9.B a 8.A a ve skupině B to byly třídy : 9.A, 6.A, 7.A a 7.B. Ze skupiny A postupovala z druhého místa 8.A a z prvního místa 9.B, ze skupiny B potom z druhého místa 7.A a z prvního 9.A.
Na třetím místě se umístila 8.A, krásné druhé místo patří 9.A a to nejlepší první místo patří 9.B, která hrála ve složení: Hovorková, Borsiczká, Jeřichová, Macanová, Polletová, Šindelková, Šnebergerová.
Nejlepší střelkyní turnaje se stala Monika Polletová z 9. B, nejužitečnější hráčkou Martina Borsiczká z 9. B, nejlepší brankářkou byla Terezie Simotová z 6. B a cenu Fair play získala Adéla Bayerová ze 7. A.

Martina Borsiczká, 9. B

Další fotografie naleznete zde