Pohár rozhlasu IV. kategorie

Dne 10.5. 2011 jsme se v kategorii starších žaček a starších žáků zúčastnili okresního kola atletického čtyřboje Poháru rozhlasu na atletickém stadionu Sokol Petřín. Bylo krásné počasí a za starší žáky naši školu reprezentovali: Ondřej Hrubý, Tomáš Kutil, Ondřej März, Jakub Janouškovec, Pavel Sýkora, Jakub Hrbek, Adam Kučera, Honza Pazderník a Radek Burian. Za starší žačky to byly: Magda Kovářová, Jana Švábová, Zuzana Macanová, Martinka Borsiczká, Monika Polletová, Jessica Tomanová, Veronika Němečková a Mirka Hovorková. Ve vrhu koulí byla Veronika Němečková dokonce nejlepší ve své kategorii. Kategorie žáků se zúčastnilo 13 škol a naši kluci skončili na 11. místě. V kategorii dívek soutěžilo 9 škol, a my, i přes šanci být první, jsme získali krásné druhé místo.