Okresní kolo v basketbalu

V měsíci dubnu se mladší a starší žáci naší školy zúčastnili okresního kola v basketbalu. Oba naše týmy odehrály během turnaje výborné zápasy a rozhodně nezanechali špatný dojem. Starší žáci obhajovali druhé místo, avšak oproti loňskému výběru nám v týmu chyběl zkušený rozehrávač a to bylo rozhodující v porovnání se soupeři. Přesto naše družstvo podalo velmi bojovný výkon a skončilo na pátém místě. Mladší žáci na loňském turnaji skončili na čtvrtém místě, poté, co je od prvního místa dělilo pouze horší skóre. Letos kluci odehráli opět kvalitní zápasy, avšak bojovnost tentokráte stačila, stejně jako u starších žáků, na páté místo. Děkuji chlapcům za předvedené výkony i chování během celého turnaje.

Mužstvo starších žáků – Beber, Janouškovec, Horák, Janko, Mirzojan, Tamáš, Vaněk, Průcha, Vojtěch, Lauber, Touš

Mužstvo mladších žáků – Forst O., Forst M., Lauber, Milfort, Strejc, Bozděch, Panoš, Sládek, Vávra, Strolený, Jozič, Urbánek

Mgr. Václav Kotous

zde najdete fotogalerii