Obvodní kolo ve florbalu ml. dívek - 2. místo

Dne 20.10. 2011 se konalo obvodní kolo ve florbalu mladších žákyň ( 6. a 7. tříd). Celkem bylo na turnaji 6 družstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Byly jsme ve skupině B a hrály jsme proti 2 školám. První zápas jsme remízovaly 1:1 se 14. ZŠ díky Lucce Gulové. Následující zápas jsme vyhrály 1: 0 díky zákroku Štěpánky Urbánkové s 25. ZŠ. Po těchto dvou vysilujících zápasech jsme bojovaly ve finále o první místo s 22. ZŠ. Bohužel jsme tento zápas prohrály 0:3, ale stejně jsme skončily na skvělé druhé pozici, a tudíž jsme se probojovaly do Okresního kola.
Byly jsme velmi překvapené naším výkonem, za který bychom chtěly poděkovat panu učiteli Václavu Kotousovi a hráčkám: Anně Bílkové, Kláře Brabcové, Valerii Černé, Lucii Gulové, Michaele Hubáčkové, Natálii Humlové, Janě Němcové, Denise Rottenbornové, Nicole Tisotové, Štěpánce Urbánkové, Anně Kateřině Vískové a naší výborné brankářce Terezii Simotové a fotografce Gabriele Šulákové, která se bohužel nemohla zúčastnit turnaje, jelikož nespadala do mladší věkové kategorie.

Denisa Rottenbornová, Štěpánka Urbánková, 7. B

Další fotografie naleznete zde