Krajské kolo v házené starších chlapců

22.11. se v hale Bolevecké ZŠ konalo krajské kolo v házené starších chlapců. Do turnaje jsme přihlásili tým složený především z žáků osmé třídy, kteří v loňském školním roce v krajském kole mladších žáků získali 3. místo. Přechod do vyšší kategorie však bývá náročný, přesto naše výkony v turnaji byly na velmi dobré úrovni a v každém zápase jsme sehráli se soupeři vyrovnanou partii. I když se loňský úspěch chlapcům zopakovat nepodařilo a odnášíme si z turnaje 5. místo za bojovné výkony podpořené výborně chytajícím Honzou Bártou, máme z předvedené hry dobrý pocit a příští rok se určitě pokusíme vrátit na medailové pozice.

Sestava týmu

Bárta, Strolený, Bozděch, Panoš, Vávra, Valtr, Horák, Prusík, Bajt, Sládek, Uxa, Vinš

Mgr. Václav Kotous