Hvězdy popové hudby 80. a 90. let

Pátek 17. února si žáci 2. stupně zpestřili návštěvou kulturního domu Šeříkovka, kde se zúčastnili hudebné vzdělávacího pořadu Hvězdy popové hudby 80. a 90. let. Tento pořad navazoval na 1. díl – hvězdy popové hudby 50. – 70. let, který všichni zhlédli zhruba před rokem. Tento 2. díl se líbil víc, protože interpreti 80. a 90. let jsou všem bližší a písničky mnohem známější. Nenašel by se snad nikdo, kdo by neznal Michaela Jacksona, Madonnu, Robbieho Williamse, Phila Collinse, Whitney Huston, Mariahu Carrey a další. V průběhu pořadu jsme viděli řadu fotografií interpretů, slyšeli mnoho zajímavostí z jejich kariéry i osobního života , části videoklipů i živé nazpívané a upravené písničky v podání průvodců celým pořadem.

Jolana Pacovská

Vít Kalaš