Florbal - kluci

6.2. proběhl v hale 20. ZŠ již pátý ročník florbalového turnaje, kterého se mohou zúčastnit chlapecké výběry všech tříd 2. stupně naší školy. V přípravné fázi turnaje si musí žáci ve třídách vytvořit hráčskou soupisku, a s ní se pak přihlásit do turnaje, kde soupeří ve dvou skupinách po čtyřech týmech o postup do semifinálových bojů, kam postupují ze skupiny dva nejlepší týmy. Vítězové semifinálových bojů se v posledním zápase utkají o turnajový vavřín.
Pátý ročník začal rozlosováním týmů do skupin. Poté už mohly naplno vypuknout boje o co nejlepší umístění. Po zápasech, které rozhodovaly o postupujících do semifinálových soubojů, byly známy čtyři nejlepší týmy, což pro letošní ročník byly výběry 8.A, 8.B, 9.A a 9.B. V semifinále tedy na sebe narazila družstva 9.A a 8.A a v druhém semifinále soupeřila družstva 9.B a 8.B. Po výsledcích 7:4 resp. 8:1 byli známi finalisté, kterými se stali chlapci z 9.A a 8. B. Finálový zápas přinesl divácky velmi atraktivní podívanou. Z vítězství a turnajového titulu se na konci tohoto duelu mohli radovat chlapci 9.A.
Všem zúčastněným děkujeme a přejeme i nadále mnoho krásných zážitků nejen se sportem.

Mgr. Václav Kotous

zde najdete fotogalerii