Atletický čtyřboj - mladší žáci

2.5.2013 proběhlo na atletickém stadionu TJ Sokol SG Plzeň Petřín okresní kolo v Atletickém čtyřboji. Soutěže se mohla zúčastnit pětičlenná družstva mladších žáků resp. žákyň. Soutěžilo se v běhu na 60m, skoku dalekém resp. vysokém, hodu míčkem a závěrečnou disciplinou byl běh na 600m resp. 800m. Každý člen družstva startoval ve všech čtyřech disciplinách a bodové zisky jednotlivců se sčítaly. V každoroční nabité konkurenci se našim mladším žákům i žákyním velmi dařilo. Mladší žákyně skončily na místě čtvrtém, se ztrátou pouhých 20 bodů na místo třetí. Chlapci skončili ještě o stupínek výše a bronzové medaile pro ně byly zaslouženou odměnou za předvedené výkony. Jak družstvo dívek, tak družstvo chlapců si zaslouží uznání za své výsledky a za kabinet tělesné výchovy všem zúčastněným přeji mnoho sportovních úspěchů.

Družstvo dívek –Anna Bílková, Klára Brabcová, Karolína Uxová, Jana Němcová, Kristýna Křemenová

Družstvo chlapců – Tomáš Sládek, David Vávra, Dominik Panoš, Jan Uxa, Jiří Šuster