Výstava dětských kreseb - KOČKOVÁNÍ

Dne 5.10.2010 se konala vernisáž výstavy pod názvem Dětská Kresba v Galerii Paletka v Husově ulici číslo 2 v Plzni. Galerie Paletka je první československou galerií výtvarného projevu v Plzni. Naše škola otevřela v letošním školním roce první třídu s rozšířenou výukou  výtvarné výchovy v rámci ŠVP pro základní vzdělávání Škola JIStoty a  dále ve spolupráci se ZUŠ Jagellonská specializovanou výtvarnou výchovu pod vedením zkušených vyučujících ze ZUŠ. Na výstavě tak bylo možné vidět pěkné obrázky prvňáčků pod názvem Kočkování . Výstava  potrvá až do 18.11.2010 je otevřena každý všední den od 11.00 do 19.00 hodin.

A proto neleňte a běžte se podívat na Kočkování našich nejmenších, namátkou Ester a Ondřeje Gutwirthových, Martina Poláška a dalších.

Mgr. Ilona Jehličková

Fotogalerii najdete zde.