Školní kolo McDonald´s cup 2009/2010

Ve čtvrtek 15. 4. 2010 se uskutečnilo na našem hřišti školní kolo ve fotbale McDonald´s Cup. I když nám počasí příliš nepřálo a plánované sportovní klání jsme museli kvůli dešti přeložit, nadšení nás neopustilo. Turnaj žáci 1.st. ZŠ začali slavnostním nástupem. Soutěž probíhala ve dvou kategoriích. V 1. kategorii si změřili své síly chlapci a dívky z 2. a 3. tříd , v 2. kategorii nastoupila proti sobě mužstva ze 4. a 5. tříd.Za mohutného povzbuzování svých spolužáků hráči podali ty nejlepší výkony a každý chtěl zvítězit. Ale vyhrát může jen jeden ! V 1. kategorii se to podařilo žákům třídy 3.B a v 2. kategorii zvítězili hráči ze třídy 5.B.
Nejlepší žáci ze školního fotbalového turnaje nás budou reprezentovat v oblastním kole McDonald´s Cupu.
Poděkování patří i klukům z 9. tříd, kteří se dobře zhostili role spravedlivých rozhočích.

Mgr. Dana Kolbeková

Zde najdete fotogalerii