Škola v přírodě - IV.B

Když jsme se dozvěděli, že pojedeme do školy v přírodě (říjen 2009), šíleli jsme radostí. Čekali jsme osm měsíců a 13. 6. 2010 jsme se konečně dočkali. V deset hodin nás odvážely autobusy na dlouho očekávanou výpravu.
V neděli večer jsme měli maškarní karneval. V pondělí jsme šli na procházku po křížové cestě. V úterý 15. 6. se konala  netradiční olympiáda. Skládala se z různých disciplín, jako například: páka, obouvání židlí, slalom, kde jsme museli držet lžíci a v ní plastové vajíčko. Ve středu jsme jeli vláčkem na Špičák a odtud pěšky na Pancíř a do Železné Rudy. Ušli jsme přibližně šestnáct kilometrů. Večer na nás ještě čekala diskotéka a pokoj číslo 24 pořádal párty. Ve čtvrtek byla stopovačka a v jednu hodinu v noci se uskutečnil dlouho očekávaný bobřík odvahy.                                                                                                                                                                                               V pátek 18.6. jsme se školou v přírodě rozloučili. Když jsme uviděli před budovou školy stát své rodiče, byli jsme šťastní.

Za třídu IV.B Jirka Sýkora a Samuel Štrunc