Máme rádi zvířata

V tomto duchu se nesl středeční den na naší škole. A proč? No přece jako každoročně se konal „Zvířátkový den“. A že všichni domácí mazlíčci nebyli živí? Nevadí. I plyšové zvíře může udělat spoustu radostí. Mnohé děti donesly za pomoci svých rodičů, kterým tímto děkujeme, své živé miláčky do svých tříd. Na fotografiích najdete: morče, psa, křečka, želvu, rybičku, myšku, chameleona (opravdu není umělý), potkana, králíka, osmáka, pavouka (ten je schovaný v krabičce, neboť mnozí trpí chorobným strachem z pavouků – arachnofobií), mloka, kočku i slepýše (ten se po dnu stráveném ve škole zase v pořádku vrátil do přírody).
Děti ze IV.B si daly tu práci a pokusily se všechna živá zvířata, která navštívila naši školu spočítat. Neměly to vůbec jednoduché, protože někteří sourozenci si své mazlíčky navzájem půjčovali. Zkontrolujete je za pomoci naší fotogalerie? Děvčata a kluci napočítali celkem 52 zvířat. Shodnete se s nimi?

Mgr. Vlaďka Hanzlíková a žáci IV.B

Zde najdete fotogalerii