Druhý měsíc u prvňáčků aneb co již známe

Druhý měsíc školní docházky mají prvňáci za sebou a odpověď na zářijovou otázku, co přinesla žákyně I.A Klárka paní učitelce ukázat, zní - sršní hnízdo.
Žáci a žákyně prvních tříd již zvládají počítání do pěti, se spoustou písmenek jsou kamarádi a v hodině prvouky se například dozvěděli, jak přecházet přes silnici a jaká jsou pravidla silničního provozu. V měsíci říjnu děvčata i chlapci ze sportovní třídy pokračovali v tréninku. Malé volejbalistky si už docela rozumějí s volejbalovým míčem a kluky fotbalový míč také občas poslechne. Jak jim to jde, můžete zkontrolovat v naší fotogalerii.
A malá otázka na závěr: Které písmenko se učily děti v I.B v den mé návštěvy? (Malá nápověda – dobře si prohlédněte tabuli!)

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii.