Den bez školních tašek (No backpack day) - hlasování

Hlasovat o nejlepší „NEaktovku“ můžete zde.

Vážení rodiče, kolegyně a kolegové, milé děti,

byl jsem osloven žáky třídy IX.C, zda by na naší škole mohl proběhnout trochu jiný den. Souhlasil jsem a za tento den jsem určil pondělí 25. března 2024. O co se jedná vám sdělí oni sami:

Dne Pondělí 25.3.2024 bude probíhat na naší škole NO BACKPACK DAY (den bez školních tašek). Žáci si přinesou učivo v čemkoliv co není jejich školní aktovka např.: Taška na nářadí, košík na houby atd... Vyzýváme i vyučující, aby se zapojili. Následně pár nejlepších vložíme zde na stránky školy. Buďte kreativní.
 Zde pro inspiraci:

T. Fořtová, T. Malík

Beru si slovo zpět a zkusím navrhnout ve třídách, sborovně, školní družině a školní kuchyni (ano, i paní učitelky a páni učitelé, paní vychovatelky  a paní kuchařky se chtějí k dětem přidat), aby vybrali jednu nebo jednoho ze třídy, sborovny nebo kuchyně, kdo bude jejich kolektiv zastupovat v hlasování tady na stránkách. Udělali bychom anketu s hlasováním a našli tak nejzajímavější alternativu ke školní aktovce.

Celá akce je pochopitelně dobrovolná a má sloužit ke zpestření pondělního dne.

Přeji dobrou volbu všem zúčastněným a spoustu smíchu a legrace nad náhradní aktovkou nebo taškou.

Zdeněk Kreidl