Začínáme další školní rok

Tento školní rok jsme tradičně zahájili soutěží sběračů kaštanů a žaludů, ale sbíráme i víčka pro zařízení s postiženými osobami Nováček. Při výtvarných a pracovních činnostech se nám již podařilo vyrobit spoustu krásných výrobků.

Kluci začali pilně trénovat florbal, protože je čeká několik důležitých zápasů. Ale ani ostatní nezahálí. Na školním hřišti se odehrávají fotbalové zápasy, vybíjená, běžecké soutěže a další sportovní klání.

Těšíme se na zajímavé akce, které nás v tomto období čekají. Je to třeba návštěva Briliantiny, čertovské divadlo u nás, adventní výlet do Blovic či návštěva výstavy železničních modelů.

Při výpravách do přírody se seznamujeme se svým městem a využíváme ke hrám i odpočinku sportoviště na Homolce nebo v okolí školy. Čekáme návštěvu myslivců, kteří přijedou vyhodnotit soutěž sběračů. Letos nám moc počasí nepřálo a tak sebraných kaštanů a žaludů bude méně, ale i tak jsme zvířátkům alespoň trochu pomohli.

Králová Anna