Vítězství na turnaji ve florbalu

Ve středu 21. dubna jsme se s kroužkem florbalu zúčastnili turnaje, který pořádala 25. ZŠ ve Chválenické ul. Náš tým byl oslaben o nemocné hráče a tak naše skupinka 7 hráčů moc respektu nebudila. Ale již první vítězství nad Zelenými Pantery 5 : 0 nás hodně povzbudilo. Do dalšího zápasu jsme nastupovali s respektem. Pořádající tým nás totiž již několikrát porazil. Ale naše obrovské nasazení přineslo další cenný bod ve formě vítězství 2 : 1. Poslední naše utkání s Růžovými Pantery skončilo remízou 1 : 1. Netrpělivě jsme očekávali konec posledního duelu tajně doufali v příznivý výsledek. A potom to přišlo! Obrovský výbuch radosti. Jsme vítězi celého turnaje! Všichni kluci podali vynikající výkon a děkuji jim za vzornou reprezentaci školy.

Králová Anna ved. kroužku florbalu ŠD