Školní hymna

Naše škola se rozhodla složit svoji školní hymnu. Úkolem dětí a případně učitelů bylo připravit text písně, která by se stala školní hymnou.
Text byl zaslán do rukou odborníkům, kteří složili na námi připravená slova hudbu. Vyvrcholením celé akce bylo samotné nahrání školní hymny, které proběhlo v pondělí 14. prosince v prostorách tělocvičny. Děti si vyzkoušely provizorní nahrávací studio a celou píseň pod vedením zkušených hudebníků nahrály. Že to nebylo vůbec jednoduché, vám potvrdí asi každé z nich. Nejtěžším úkolem nebylo správně zazpívat melodii a text, ale udržet naprosté ticho, protože nahrávací mikrofony byly tak citlivé, že zaznamenaly i spadnutí špendlíku.
Jak se naše školní hymna povedla, si budete moci poslechnout, až se nahrávka zpěvu domixuje s hudbou v nahrávacím studiu. Hned, jak nám bude dodána, uveřejníme její text i hudbu na naše webové stránky.
Věřte, máte se na co těšit!

Mgr. Vladimíra Hanzlíková

Zde najdete fotogalerii