Okresní kolo soutěže ve florbalu

V pátek dne 10. listopadu se žáci čtvrtých a pátých ročníků zúčastnili spolu s dalšími sedmi týmy okresního kola soutěže ve florbalu, který byl pořádán v městské hale Lokomotiva Plzeň.
Devítičlenné družstvo ve složení Víťa Kopecký, Vašek Houlík, Alex Anton, Oliver Podlena, Roman Šmatlák, Vojta Myslík, Tom Ledecký, Marek Koskuba a Kuba Čepický obsadilo šesté místo, což je o dvě příčky lepší umístění, než v roce loňském. Chlapci se utkali nejprve se třemi týmy ze skupiny A a to s 22. ZŠ, 14. ZŠ a 31. ZŠ. Dva zápasy prohráli, z jednoho si odnesli remízu, a tak je čekal ještě souboj s vítězem skupiny B a to se 4. základní školou. Ten bohužel prohráli, proto už byl na programu pouze zápas o umístění, který chlapci po vydařeném výkonu vyhráli a díky remíze z prvního zápasu tak obsadili konečné šesté místo.
Chlapcům bych chtěla poděkovat za podané výkony a spolupráci a také trenérce Julče, která celý turnaj chlapce úžasně „koučovala“.

Bc. Kateřina Krejčová