Odpoledne s Briliantinou

Páteční odpoledne bylo v naší školní družině ve znamení lesku, šperků a módních doplňků.Tedy, nutno podotknout, že tím nejšikovnějším obecenstvem a hnací silou soutěží byla dívčí část našeho družinového týmu. Žádný odpočinek, hned od začátku nás Brili team hodně zaměstnával. A to se nám vlastně líbilo ze všeho nejvíce. Spousty dárků, ale než jsme se z nich mohly radovat, bylo zapotřebí si poradit se zadaným úkolem. Házení kroužků na cíl - pro nás trochu jednoduché, řekli byste si - jenže zase tak lehce to rozhodně nešlo. Ještě, že bylo hodně pokusů, to se člověk rozhází a pak už sbírá jen ty ceny. Další lahůdkový bod programu - byla jedna krabička, v té krabičce tyčka a prstýnek, tak směle do toho - prstýnku, skoč na tu tyčku...hurááá, povedlo se. A cenou je ten nádherný prstýnek s kamínkem, to budu parádnice! Na závěr - dost hraní, budeme přemýšlet - kreativní výtvarná soutěž o nejnápaditější prstýnkovou návrhářku. Tolik nápadů, ale ocenit se mohou jen čtyři nejlepší. Nemá smysl počítat, nejdůležitější je, že jsme všechny dostaly krásné dárky, stálo nás to trochu hravosti a soutěživosti, ale parádně jsme si to užily.

Lenka Hirschnerová