Indián

Na závěr školního roku připravily vychovatelky školní družiny pro děti slavnostní zakončení s indiánem Cody a jeho kobylou  Cherry. Největším zážitkem byla pro všechny  koňská show, při které jsme viděli taneční vystoupení indiána a jeho kobyly, neobvyklé kousky, jako třeba ležící či sedící kůň, slalom mezi tyčkami a další. Cherry i my všichni jsme si to moc užívali a celé vystoupení doprovázel velký potlesk dětí. Velice zajímavá byla i výstavka oblečení a zbraní, kterou nás povídáním provázel indián Cody. Za doprovodu bubnů jsme si vyzkoušeli zatančit indiánský  tanec a potom na nás čekalo občerstvení. Sice indiáni asi opečené buřtíky neznali, ale nám móóóc chutnaly. A tak báječné  odpoledne ukončilo tento školní rok a hurá na prázdniny.

Eva Stehlíková, vychovatelka ŠD

Zde najdete fotogalerii