Dětský den Brod

Krásné počasí slibovalo, že v sobotu 27.května bude den jako stvořený pro děti. V Brodě u Stříbra se jako každým rokem konala oslava Dne dětí. Letos na téma:„ Zvířátka “. Úderem 13.hodiny se naše „ zvířátka “ rozběhla k úžasně připraveným disciplínám. Změřily síly ve sběru pylových kuliček, snažily se obelstít velkého pavouka a zachránit uvízlé mušky, koulely pneumatiku jako „ hovniválové “ a pokoušely se o nejdelší hod bodlinou. Mimo jiné si děti mohly pohladit dvě krásná telátka - Rozárku a Emilku. Děti byly pilné jako včeličky a vysoutěžily si plno chlupatých i sladkých odměn. Zvířátkový den se povedl už proto, že děti odjížděly s úsměvem a pocitem, že díky nim si lesní zvířátka mohla v zimě pochutnávat na žaludech a kaštanech, které pro ně na podzim nasbíraly.

Mgr. Světlana Martináková, vychovatelka ŠD

Zde najdete fotogalerii