Den dětí Brod

V sobotu 24.5.2014 děti čekal výlet do Brodu u Stříbra. Dětský den, který tradičně pořádají myslivci, se nesl v duchu středověkých časů. Přivítal nás pan král a seznámil všechny s úkoly, které je čekají. Rýžovalo se zlato, které se s králem p. Tauschem měnilo za sladkosti, jezdilo se na koních. probíhaly rytířské turnaje na koních, ve střelbě lukem či pistolí. Po takovém nasazení vyhládlo a tak byl často navšťěvován i stánek s buřtíky a limonádou. Ani lehký děštík dobrou náladu nepokazil. V závěru našeho pobytu zpestřil program kouzelník se svojí bublinkovou show. Některé bubliny byly tak veliké, že se do nich vešly i děti. Před odjezdem byla naše družiny povýšena do rytířského stavu a všichni na to dostali glejt a medaily. Skvělý den jsme ukončili hrou na prázdný autobus. No, někteří rodiče byli trošku vyděšeni, ale záhy zjistili, že to byla jen legrace. Opět jeden krásný den v Brodu!

Mgr. Světlana Vrtělová, vychovatelka ŠD

Zde najdete fotogalerii