Bambiriáda 2014

Dne 23.5.2014 se naše školní družina zúčastnila 16. ročníku Bambiriády ve Chvojkových lomech. Co to vlastně Bambiriáda je? Je to aktivní prezentace Občanského sdružení dětí a mládeže a Středisek volného času. Každoročně si tak tisíce dětí a mladých lidí mohou pro sebe vybrat tu nejlepší volnočasovou aktivitu. Bambiriáda se koná 1x za rok ve všech krajích ČR. Má formu přehlídky pod širým nebem, kde mají jednotlivá sdružení své stánky. A tak i my jsme měli možnost si vyrobit obrázek ze suchých plodů, překonávat síťovou dráhu, skákat na trampolíně, u hasičů projít zakouřeným stanem či prohlédnout si vojenskou techniku. Bylo toho moc a času málo. Hodně žáků se tak  na akci ještě vrátilo v doprovodu rodičů, aby dokončili své putování za zábavou.

Eva Stehlíková, vychovatelka ŠD

Zde najdete fotogalerii