Vyhodnocení výtvarné a literární soutěže na téma Boj se šikanou

Dne 1.října 2008 proběhla v obřadní síni plzeňské radnice slavnostní akce – vyhlášení výsledků výtvarné a literární soutěže na téma Boj se šikanou.

Soutěž iniciovalo Hnutí Na vlastních nohou – Stonožka.  Předání cen byla přítomna zakladatelka hnutí paní Běla Gran Jensen a senátor MUDr. Richard Seguens, PhD., který převzal patronát nad soutěží. V Plzni převzala záštitu nad touto akcí radní Mgr. Petra Kacovská, která také osobně předávala společně  s paní Bělou Gran Jensen ocenění přítomným žákům z jednotlivých základních škol.

Velkým vyznamenáním pro naši školu bylo ocenění literární práce Kristiny Šteinerové, žákyně loňské IX.B třídy, která psala na téma Boj se šikanou pod vedením Mgr. Michaely Majerové.

Pamětní list

Mgr. Ilona Jehličková