Zpívání v V.A

Děti z V. A rády zpívají a milují hodiny hudební výchovy s paní učitelkou Jehličkovou.
Krásně zazpívají písničky i při hodině anglického jazyka. Při výtvarné výchově i pracovních činnostech je pouštění oblíbené hudby motivací k pěkné práci.
Proč tedy neuspořádat soutěž o největší pěvecký talent třídy?!
A tak se také stalo, a to v pátek 21. června.
Ve čtyřčlenné porotě rozhodovali Sandra, Patrik, Olča a Vojta. Z osmi účinkujících, kterými byli Lucka Adlerová, Lenka Křesťanová, Kačka Skalová, Pepa Kyvíř, Aneta Marková, Jirka Rampouch, Barča Škardová a Verča Vyhnálková, měli porotci vybrat ta nejlepší a nejpůsobivější vystoupení.
Verča získala vítězství písní Nes mě loďko…. Její cituplný zpěv a mámivý hlas si porotu absolutně získal. Na druhém místě skončila Barča s téměř profesionálně zvládnutým Rychlíkem. Třetí Jirka nás rozveselil písničkou Strč prst skrz krk.
Moc hezký zážitek. Pozornost, vnímavost, napětí, zaujetí, citlivost, úsměvy, uznání, úcta, spravedlivost. Radost pohledět.
 Děkuji, děti.

Mgr. Jana Majerová