Výtvarná a literární soutěž Sv. Anežka Česká

V pátek dne 2. prosince se vybraní žáci naší školy zúčastnili slavnostní mše v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha v Praze, která byla celebrována jeho Excelencí Mons. Dominikem Dukou, arcibiskupem pražským. Mše byla poděkováním stonožkovým dětem a učitelům za jejich práci pro Hnutí na vlastních nohou – Stonožka.
Po skončení mše byli dva žáci školy Vojtěch Bernhard a Veronika Bořánková z II.B třídy pozváni Mons. Dukou na návštěvu Arcibiskupského paláce, kde obdrželi cenu za účast v literární a výtvarné soutěži k 800. výročí sv. Anežky České.
Vybraní žáci II.stupně, kteří se soutěže zúčastnili, si prohlédli pod vedením pedagogického doprovodu výstavu sv. Anežka Česká – genialita českého učitele.

Mgr. Ilona Jehličková

Zde najdete fotogalerii.