Výlet páté bé

V úterý 21. června se vydala naše třída na svůj poslední společný školní výlet. V září nám totiž bude chybět pět spolužáků, kteří byli přijati na plzeňská gymnázia. Samozřejmě jim gratulujeme, ale zároveň nám bude trošku smutno, protože jsme byli skvělá parta, která táhla vždy za jeden provaz společně po celých pět let.
Poslední výlet jsme prožili u naší spolužačky Klárky v Újezdě na jejich zahradě. Opékali jsme vuřty, mimochodem byly výborné. Ty nám obstarala Klárky maminka od řezníka pana Láryše ve Zbůchu. Po opékání jsme hráli na schovávanou, při které jsme se moc vydováděli. Společně jsme vzpomínali na vše, co jsme společně prožili. Výlet utekl jako voda a my se po prázdninách zase potkáme ve školních lavicích, tentokrát již na druhém stupni.

Erik Achac a Jan Pelikán (žáci páté bé)

Zde najdete fotogalerii.