Výlet na kolech

V sobotu 7.6.2014 uspořádala paní učitelka Jitka Volfová pro svojí III.A výlet na kolech. Na startu v Božkově se sešlo 19 dětí a 21 dospěláků. Celý peloton vyrazil směrem k cíli. Cesta vedla okolo řeky Úslavy ke kostelu u Sv. Jiří , dále přes Bílou Horu, kolem Boleveckého a Seneckého rybníka přes Sofronku na ranč u Šídlováku. Po upečení vuřtů, občerstvení a odpočinku se všichni vydali na zpáteční cestu s dalším cílem, hospůdky „U Pechtů“. Zde na ně čekalo pohoštění od Rozárky Keilové, která je tímto pozvala na oslavu svých narozenin.
Výlet se moc povedl, počasí se vydařilo, nálada byla výborná a děti a rodiče spokojeni.
Bylo to krásné rozloučení s dětmi a jejich rodiči po třech společných letech ve škole.

Mgr. Jitka Volfová

Zde najdete fotogalerii