Výlet čtvrťáků - Mariánské Lázně a okolí

Příjemným rozptýlením na konci školního roku byl školní výlet. Ten se uskutečnil v úterý 3. června. Ráno jsme nastoupili do autobusu a vyjeli směr Mariánské Lázně. Cestou nám paní průvodkyně vyprávěla o různých stavbách, které jsme po cestě viděli. Naše první zastávka byla na zámku Kynžvart. Prohlídka byla velmi zajímavá a mne nejvíce zaujaly tajné dveře v knihovně. Pak jsme pokračovali směr Mariánské Lázně, kde jsme na kolonádě ochutnali prameny, zakoupili lázeňské oplatky a v jednu hodinu poslechli zpívající fontánu. Odtud jsme se přesunuli do parku Boheminium, kde jsou umístěny modely českých památek zhotovených v jednotném měřítku 1:25. Náš výlet jsme zakončili procházkou po stezce chráněnou krajinou oblastí Kladská.
Výlet se mi moc líbil a už se těším, co paní učitelka vymyslí příště.

Klára Sladkovská IV.B

Zde najdete fotogalerii I