Vánoční dekorace – společné tvoření první a páté B

V pátek 2. prosince se vypravili na hodinu výtvarné výchovy žáci první B k páťákům. Přinesli si s sebou nůžky, protože na ně čekalo společné vytváření sněhových vloček. Prvňáčci pod vedením děvčat a kluků z páté třídy vystřihovali z papíru sněhové vločky a podle předchozího rozdělení si je ukládali do plastových boxů. Při hodině dokázali vystříhat obrovské množství vloček.
Páťáci pak dostali přes víkend úkol, promyslet si, jaký obrazec s vánoční tematikou z vloček vytvoří.
Všechny děti se opět sešly v pondělí 5. prosince v tělocvičně, aby svůj projekt dokončily. Společně nalepily na modrý krepový papír z bílých vloček měsíc, květinu, svíčku a další nádherné obrazce.
Ty teď zdobí chodby naší školy.
Moc a moc se všichni těšíme na další spolupráci. Když napadne sníh, vyrazíme na společné bobování a sáňkování. A to si teprve užijeme společnou zábavu!

děti z první a páté B

Zde najdete fotogalerii I                                     Zde najdete fotogalerii II