Úspěšný start mladých cyklistů z 20.ZŠ na dopravní soutěži

Pět dvojic dětí od čtvrté do osmé třídy se zúčastnilo ve středu 11. 11. 2015 soutěže DOPRAVNÍ LIGA MLADÝCH CYKLISTŮ. S dětmi z ostatních plzeňských škol se utkaly v disciplínách pravidla silničního provozu, dopravní značky, řešení situací na křižovatkách, zdravověda a zásady první pomoci, znalosti o požární ochraně a práci hasičů.
Naše děti dokázaly, že mají všechny potřebné znalosti, aby uspěly a obsadily krásné druhé místo ve velké konkurenci. Za své úsilí se dočkaly pěkných odměn a v jejich žákovských knížkách přibyly pochvaly od třídních učitelů za úspěšnou reprezentaci školy.
Věřím, že všichni účastníci soutěže jsou na dobré cestě stát se šikovnými a hlavně zodpovědnými a ohleduplnými řidiči a řidičkami. A za to velké díky!

Mgr. Jana Hýblová

Zde najdete fotogalerii