Únorové bruslení

25. února na nás čekalo poslední bruslení tohoto školního roku. Moc jsme se na něj těšili. Třicet minut jsme měli volné bruslení. Na druhou půlhodinu pro nás paní učitelky připravily různé soutěže. Při nich jsme si užili hodně zábavy a srandy, jak to má na posledním bruslení vypadat. Úplně nakonec jsme shlédli vystoupení naší spolužačky Denisy Brunátové, která se věnuje závodně krasobruslení. Její výkon jsme odměnili velikánským potleskem. My páťáci se s bruslením loučíme, ale víme, že na nás na druhém stupni čekají další zajímavé sporty. A našim mladším spolužákům přejeme, ať se v bruslení příští rok ještě zdokonalí!

Klára Sladkovská, Denisa Brunátová, Martin Polášek, Aleš Vranovský (V. B)

Zde najdete fotogalerii 1                                                   Zde najdete fotogalerii 2