Turnaj ve vybíjené

Na 22. ZŠ v Plzni se konal 26.3. 2014 turnaj jedenácti družstev ve vybíjené. I naši žáci se vydali vybojovat nějakou medaili. Hřiště se muselo zmenšit, aby se vítězové stihli pochlubit svými cenami včas. Míče létaly nad hlavami, padala omítka ze stěn a všichni fandili jako o život. Soupeři byli neudolatelní, přesto se náš tým nevzdal a v pravé poledne nastoupil mezi vítěze. Do rukou kapitána byl předán diplom za krásné 3. místo. Vítězný pokřik byl nekonečný a naši hrdinové se vraceli zpět se vztyčenými hlavami, trošku omláceni a hlavně hladoví..

Světlana Vrtělová

Ve středu 26. března se konal turnaj ve vybíjené. Konal se na 22. základní škole na Doubravce. Zúčastnilo se ho celkem jedenáct týmů. Naše škola skončila na třetí příčce, kousek pod postupujícími pozicemi. Hráli jsme v modrých dresech. Moc nás to bavilo.

Za všechny hráče Ondřej Gutwirth.

Zde najdete fotogalerii.