Sportovní den

Ve čtvrtek 30. května se konal na venkovních hřištích u naší školy sportovní den. Zúčastnily se ho druhé, třetí, čtvrté a páté třídy.
Celkem pro nás bylo na hřištích připraveno deset disciplín. Každé stanoviště bylo označeno krásnou tabulí s názvem úkolu, který máme splnit. Poutače (viz fotogalerie) vyrobily děti z druhé A pod vedením paní učitelky Volfové. Na každém stanovišti byli rozhodčí, žáci devátých tříd, kteří sledovali, jak nám úkoly jdou. Za splněný úkol vyznačili každému počet bodů na připravenou hrací kartu.

Po celé dopoledne zároveň se soutěžemi probíhaly na travnaté ploše za hřištěm na beach volejbal ukázky jednoho ze psích sportů flyballu.
Ty si pro nás pro nás připravil flyballový team Mad Wolves pod vedením Kristýny . Cvičení psů bylo nádherné a snad všechny nadchlo.

Na konci sportovního dopoledne každá třída dostala velikou krabici želé bonbonů jako odměnu.

Co na to dodat?
Můžeme pouze napsat: „Den utekl jako voda… Moc se nám líbil, a tak za rok si ho užijeme znova!“

Lucka, Roman, Jáchym, Ema, Karolína, Mič, Martin a Bára z V.B

Zde najdete fotogalerii I.
Zde najdete fotogalerii II.
Zde najdete fotogalerii zahájení, ukázka výcviku psů.