Spolupráce mezi třídami na 1. stupni

Starší žáci naší školy rádi pomáhají spolužákům v nižších ročnících. Na konci školního roku třída V. B podnikla společný výlet s prvňáčky ze třídy I. C na rozhlednu Chlum v Plzni.
Žáci ze třídy V. A si zase nacvičili divadlo pro svoje malé spolužáky. K písničce „Tři čuníci“ si sami vyrobili kulisy. S kytarovým doprovodem pana učitele Lukáše Vitíka si společně zazpívali.
Odměnou pro všechny byl potlesk všech diváků z řad prvňáčků a jejich paní učitelek.

Mgr. Lukáš Vitík

Spolupráce prvního a pátého ročníku na výletě
Páťáci připravili pro prvňáčky výlet na rozhlednu Chlum. Před školou jsme si vzali na starost jednoho  mladšího spolužáka. Cesta byla dlouhá a zajímavá, plnili jsme úkoly podle třídy, prvňáci jednodušší, páťáci těžší. Museli jsme se orientovat podle mapy,  hledat stanoviště a dojít až k rozhledně. Vzájemná spolupráce byla perfektní, všichni poslouchali a poctivě pracovali na plnění zadaných úkolů. Výlet byl velká sranda a zábava. Ve spolupráci budeme i nadále pokračovat. Mnozí se inspirovali pro výlet se svojí rodinou.

Žáci I.C a V.B